Ви тут:
Полтавщина Суспільство ТОП-новина 

Полтавщина потрапила до “помаранчевої” зони карантину, – МОЗ

За даними Міністерства охорони здоров’я, на 17 березня, Полтавську область віднесли до “помаранчевої” зони адаптивного карантину.

Згідно з показниками, в області зросла кількість хворих на коронавірусну інфекцію – 94,9% від епідпорогу. Також зріс рівень госпіталізацій – нині він становить 45,2% (на 15 березня – фіксували 37,1%).

Нагадаємо, у Полтаві розгорнули додаткові ліжко-місця для COVID-хворих.

“Помаранчевий” – попереджувальний рівень, який свідчить про ускладнення епідемічної ситуації в регіоні, що може призвести до запровадження посилених обмежувальних протиепідемічних заходів.

На 17 березня, в області з початку карантину на коронавірусну інфекцію захворіли 49 166 жителів.

Варто зазначити, що до запровадження комісією ТЕБ і НС посилених обмежень, на Полтавщині продовжують діяти карантинні обмеження “жовтої” зони. З цим переліком можна ознайомитись за посиланням.

Читайте також: Степанов закликав місцеву владу самостійно вживати заходи для стримання пандемії коронавірусу

Як повідомив Міністр Кабінеті Міністрів Олег Немчінов, на території регіонів з “помаранчевим” рівнем запроваджуються посилені заходи контролю за дотриманням встановлених обмежувальних протиепідемічних заходів, готовності закладів охорони здоров’я до прийому хворих на COVID-19, виявлення та реєстрації осіб з підозрою на COVID-19. Рішення про запровадження посилених заходів мають прийняти регіональні комісії ТЕБ і НС.

Система Orphus