Ви тут:
Відео Полтавщина Суспільство ТОП-новина 

У Полтаві поклали квіти до пам’ятника Тарасу Шевченку

9 березня у Полтаві кілька десятків містян зібрались біля пам’ятнику Тарасу Шевченку. Цього дня відзначають 207 років від дня народження українського поета.

У церемонії покладанні квітів взяли участь голова Полтавської облради Олександр Біленький із заступниками Олександром Лемешком, Лілією Руроєвою. Голова Полтавської ОДА Олег Синєгубов із заступниками Дмитром Луніним та Катериною Рижеченко, представники силових структур, громадськості.

Читайте також: 207 років з дня народження Тараса Шевченка: ТОП-10 фактів про українського Кобзаря

“Тарас Шевченко все життя боровся за своє визволення і за країну зокрема. В нього був період розвитку, становлення. Його було призвано до військової служби. На жаль, військові дії тривають в Україні і зараз. Ми маємо нести його думку, ім’я і далі, щоб молоде покоління пам’ятало ті цінності, які сповідував Тарас Шевченко. Його твори – це українська культура, самобутність. Його слово маємо нести до кожної людини”, – зазначив Олег Синєгубов.

“Тарас Шевченко навіть не підозрював, що так широкомасштабно на всесвітньому рівні будуть відзначати кожен його день народження. Полтавщина, звичайно, не є винятком. Немає у світі людини, яка б не асоціювала Шевченка з Україною. Тому не можливо в такий день не вшанувати пам’ять і творчість видатного Кобзаря”, – розповіла заступник голови Полтавської ОДА Катерина Рижеченко.

Нагадаємо, 9 і 10 березня відбудеться літературний онлайн-марафон, присвячений Тарасу Шевченку.

 

Система Orphus