Ви тут:
Анонс Полтавщина Суспільство 

Гурт “Антитіла” повідомив нові дати концертів на Полтавщині у рамках туру “Hello”

Гурт “Антитіла” повідомив нові дати концертів у рамках туру “Hello”. Музиканти зіграють концерти у Диканьці, Лохвиці, Миргороді та Пирятині.

Про це йдеться на офіційному сайті гурту.

Нагадаємо, раніше гурт повідомляв про додаткові концерти. Фінал туру планується у травні-червні на відкритих майданчиках та стадіонах в Івано-Франківську, Дніпрі, Житомирі, Тернополі, Рівному, тощо. Це останні концерти цього року, на яких прозвучить альбом “Hello” і відбудеться однойменне live-шоу.

У Диканьці концерт відбудеться у сільському будинку культури 15 травня, початок о 17:00. Ціна квитків від 300 до 550 грн. Придбати можна за посиланням.

У Лохвиці концерт відбудеться у районному будинку культури 17 травня, початок о 17:00. Ціна квитків від 300 до 550 грн. Придбати можна за посиланням.

У Пирятині музиканти гратимуть 16 травня у культурно-громадському центрі, початок о 17:00. Ціна квитків від 400 до 550 грн. Придбати можна за посиланням.

Незмінним залишилась дата концерту у Миргороді – там музиканти гратимуть 13 квітня у палаці культури курорту “Миргород”, початок о 20:00. Вартість квитків від 400 до 550 грн. Придбати їх можна за посиланням.

Нагадаємо, у Полтаві “Антитіла” відіграли концерт у рамках стадіонного туру “HELLO” 15 червня 2019 року. Як це було, можна дізнатись за посиланням.

Система Orphus