Ви тут:
Анонс Полтавщина Суспільство 

“Антитіла” приїдуть з туром “HELLO” у Диканьку, Лохвицю, Миргород та Пирятин

Український гурт “Антитіла” розширюють тур HELLO. Музиканти планують відіграти концерти у 40 містах і містечках України.

Зокрема, на Полтавщині планують приїхати у Диканьку, Лохвицю, Миргород та Пирятин. Про це повідомили на своїй сторінці у фейсбук.

“Наживо, з повноцінним світловим шоу, найкращим звуком та піснями нового альбому: “TDME”, “Вірила”, “Лови момент”, “Hello”. А також з давно улюбленими хітами “Танцюй”, “Люди як кораблі”, “Все красиво”, “Будувуду”, – йдеться у повідомленні.

Нагадаємо, на початку 2021 року гурт після вимушеної перерви відновлює стадіонні концерти на підтримку альбому “Hello”.

У Лохвиці два концерти відбудуться у районному будинку культури 31 березня, початок о 17:00 та 20:00. Ціна квитків від 300 до 550 грн. Придбати можна за посиланням.

У Пирятині музиканти гратимуть 4 квітня у культурно-громадському центрі, початок о 17:00 та 20:00. Ціна квитків від 300 до 550 грн. Придбати можна за посиланням.

У Миргороді концерт гурту відбудеться 13 квітня у палаці культури курорту “Миргород”, початок о 20:00. Вартість квитків від 250 до 550 грн. Придбати їх можна за посиланням.

Щодо концерту у Диканці, то інформацію уточнюється.

Нагадаємо, у Полтаві “Антитіла” відіграли концерт у рамках стадіонного туру “HELLO” 15 червня 2019 року. Як це було, можна дізнатись за посиланням.

Система Orphus