Ви тут:
Відео Суспільство 

Go_A презентував оновлену пісню “Шум” для Євробачення

9 березня “Суспільне” презентувало кліп на оновлену пісню “Шум”, з якою гурт Go_A представлятиме Україну на Євробаченні.

Пісню довелось оновити під формат міжнародного пісенного конкурсу. 

У новому варіанті пісні “Шум” довелось скоротити хронометраж, а також відмовитися від використання слів з українських народних пісень. На це довелось піти через визначений регламент Євробачення, пише 24 канал.

У кліпі можна побачити кадри Чорнобильської АЕС, а сам стиль відео нагадує стім-панк. Музиканти їдуть на великій вантажівці посеред лісу і починають співати. До них крізь хащі виходять люди у медичних костюмах, які починають хоровод. Потім вони скидають з себе медичні костюми, демонструючи на собі різнокольоровий одяг, та ритмічно танцюють.

Читайте також: 5-денний карантин і тести на COVID-19: як цьогоріч відбудеться Євробачення

Солістка гурту Катерина Павленко під час перзентації зазначила, що нові обмеження Євробачення через пандемію коронавірусу не завадять гурту добре презентувати пісню на сцені пісенного конкурсу. 

“Ми не збираємося нічим жертвувати, все необхідне для виступу у нас є. Ми впораємося без балету і без бек-вокалу. Звісно, хотілося б побільше людей, влаштувати справжній танок “шум” на сцені Євробачення, але ми розуміємо що є обмеження, і будемо намагатися зробити все найкращим чином”, – розповіла Катерина Павленко.

Нагадаємо, гурт Go_A став переможцем на Національному відборі-2020. Через скасування Пісенного конкурсу у 2020 році, у березні минулого року повідомили, що гурт Go_A поїде від України на Євробаченні-2021 з новою піснею.

 

 

 

 

 

Система Orphus