Ви тут:
Відео Суспільство 

5-денний карантин і тести на COVID-19: як цьогоріч відбудеться Євробачення

Європейський радіомовний союз (EBU) спільно з голландськими телерадіокомпаніями та організаторами вирішили, яким чином у 2021 році відбудеться міжнародний пісенний конкурс “Євробачення”.

Усі закордонні учасники пісенних змагань рекомендують побути на карантині протягом 5 днів перед вильотом до Нідерландів. Вони повинні надати негативний тест на COVID-19 максимум за 72 години до польоту, йдеться на фейсбук-сторінці Eurovision Ukraine – Євробачення Україна.

Опинившись у Нідерландах, делегації мають залишатися у своєму готелі, за винятком випадків, коли вони їдуть до “Ahoy Arena” на репетиції, живі шоу та інші заходи, пов’язані з програмою. Всіх, хто працює на арені, включаючи персонал та пресу, регулярно тестуватимуть у спеціальному приміщенні.

Наша мета чітка: запобігти передачі вірусу під час події. У випадку, коли у когось виявлять позитивний результат тесту на COVID-19, набуде чинності наш протокол ізоляції. Якщо учасник не зможе виступити в прямому ефірі, буде використано резервний запис”, – додав виконавчий продюсер шоу Сіетсе Баккер.

Нагадаємо, Україну на Євробаченні представлятиме гурт Go_A з піснею “Шум”. Гурт  став переможцем на Національному відборі-2020. Через скасування Пісенного конкурсу у 2020 році, у березні минулого року повідомили, що гурт Go_A поїде від України на Євробаченні-2021 з новою піснею.

Кількість людей у ​​кожній делегації зменшилась, порівняно з попередніми роками. Також чисельність журналістів, які зможуть відвідати подію, буде обмежена до 500 осіб. Проте ще 1000 представників ЗМІ будуть висвітлювати шоу в новому інтернет-прес-центрі. Чи зможе аудиторія бути присутньою на репетиціях і головних шоу та які громадські заходи будуть відбуватися у Роттердамі – вирішать пізніше.

Цьогоріч 65-й пісенний конкурс Євробачення пройде у Роттердамі. Півфінали відбудуться 18 та 20 травня, фінал — 22 травня.

Система Orphus