Ви тут:
Полтавщина Суспільство 

У Полтавській облраді підготують звернення щодо врегулювання плати громад за вуличне освітлення

Голова постійної комісії Полтавської облради з питань бюджету та управління майном Лариса Борисенко під час сесії облради 23 лютого звернулася до колег щодо необхідності вирішення непорозуміння, яке виникло у Полтаваобленерго та громад області. Зокрема, мова йде про вимогу підприємства платити за електроопори вуличного освітлення.

Дане питання розглядали на профільних комісіях, проте пропозиція винести його на розгляд сесії підтримки не знайшла.

Читайте також: Полтавська ОДА звернулась до Уряду щодо врегулювання розміру плати за розміщення вуличного освітлення

“Це питання наразі законодавчо не врегульоване. І представники підприємства самі це визнають. Ми маємо звернутися до Полтаваобленерго з вимогою припинити тиск на громади до моменту вирішення цього питання на законодавчому рівні”, – сказала Лариса Борисенко.

На це голова Полтавської облради Олександр Біленький дав протокольне доручення апарату підготувати відповідне звернення. Його планують розглянути на наступному черговому засіданні сесії.

Нагадаємо, 19 лютого на засіданні постійної комісії Полтавської облради з питань бюджету та управління майном одним з найбільш дискусійних стало питання щодо стягнення з громад орендної плати за користування опорами електричних мереж. 

Система Orphus