Ви тут:
Суспільство Україна 

На території окремих населених пунктів буде введено особливий режим в’їзду та виїзду, – Чернишов про ситуацію з COVID-19

Нині критичною ситуацією із захворюванням на COVID-19 в Україні спостерігається у західних областях, особливо в Івано-Франківській області. Там медичні заклади вже заповнені на 78%.

До того ж, спостерігається тенденція зростання кількості хворих щодоби – на 18 лютого виявили 6237 випадків, на 19 лютого – 6531.

Нагадаємо, в Івано-Франківській області вперше в Україні розгорнуть тимчасовий шпиталь для лікування хворих на COVID-19.

Напередодні Державна комісія ТЕБ і НС прийняла рішення посилити карантинні обмеження та спроможність медсистеми.

Міністр розвитку громад та територій Олексій Чернишов повідомив, що про закриття областей нині мова не йде. Але обласні комісії ТЕБ і НС можуть запровадити особливий режим в’їзду і виїзду в окремі населені пункти.

“Про закриття областей зараз мова не йде, але за рішенням обласних ТЕБ та НС буде введено особливий режим в’їзду та виїзду на території окремих населених пунктів в межах області”, – пояснив Олексій Чернишов.

Він також наголосив, що українцям варто бути обережними і відповідально ставитись до карантинних обмежень у лютому та березні, коли спостерігається сезонне зростання захворюваності на грип  та ГРВІ.

Нагадаємо, в Україні повертаються до поділу на карантинні зони.

Система Orphus