Ви тут:
Медицина Полтавщина Суспільство 

На Полтавщині першими від COVID-19 вакцинуватимуть працівників Центру імунології Полтавської обласної дитячої клінічної лікарні

Наразі у Полтавській області активно готуються до проведення першої хвилі вакцинації медичних працівників. Загалом, у першій хвилі до щеплень готові близько 60% медпрацівників.

Про це повідомив директор Департаменту охорони здоров’я Полтавської ОДА Віктор Лисак, доповідаючи на апаратній нараді про стан запобігання поширенню гострого респіраторного захворювання COVID-19, спричиненого коронавірусною інфекцією SARS-CoV-2, у Полтавській області.

Читайте також: Україна домовилася про постачання 4 вакцин від COVID-19, – Зеленський

“Щеплювати будемо не лише лікарів та медсестер, а всіх працівників, задіяних у медичній сфері (водіїв, технічних працівників…). Наразі від Полтавської області два координатори проходять навчання у Міністерстві охорони здоров’я”, – розповів Віктор Лисак.

Він також додав, що на Полтавщині визначили 11 мобільних бригад, які будуть вакцинувати медпрацівників, які лікують хворих на COVID-19.

Читайте також: COVID-19: як проводитимуть вакцинацію у Полтавській області

“Першими вакцинуватимуть працівників Центру імунології Полтавської обласної дитячої клінічної лікарні. В цілому, всі 36 амбулаторій Полтавщини (первинна ланка) готові до проведення щеплень”, – зауважив директор Департаменту охорони здоров’я Полтавської ОДА.

Читайте також: Вакцинація проти COVID-19 в Україні розпочнеться в лютому, – Степанов

Система Orphus