Ви тут:
Полтавщина Суспільство ТОП-новина 

Полтавська ОДА підготувала низку пропозицій щодо тарифів на газ, – Олег Синєгубов

Полтавська облдержадміністрація розробляє пропозиції щодо встановлення справедливого ціноутворення.

Про це повідомив голова облдержадміністрації Олег Синєгубов.

“Ми неодноразово зверталися до НКРЕКП, коли тривав процес розроблення відповідних тарифів. І я радий, що нашу позицію врахували. Так, у фінальній постанові НКРЕКП щодо встановлення тарифів на послуги розподілу природного газу для газорозподільних підприємств Полтавщині тарифи були знижені: для ПРАТ «Гадячгаз» – на 7,5%, АТ «Лубнигаз» – на 8%, АТ «Полтавагаз» – на 7% і ПРАТ «Кременчукгаз» – на 9,4%”, – наголосив Олег Синєгубов.

Читайте також: Вони мають бути справедливими, – Зеленський доручив Уряду терміново розв’язати питання з тарифами на газ для населення

Також голова ОДА підкреслив, що готові працювати з ініціативними групами, щоб сформувати позицію і донести її до керівництва держави лише в умовах конструктивної роботи й цивілізованих підходів.

“Полтавська ОДА готова стати майданчиком для розв’язання цих питань, але не для критики заради критики”, – зазначив він.

Нагадаємо, 11 січня у Полтаві знову мітингували проти підвищення тарифів на комунальні послуги. 8 січня у Чутівському районі перекрили трасу Київ-Харків, 10 січня у Полтаві перекривали дорогу Київ-Харків.

 

Система Orphus Поделиться на fb