Ви тут:
Полтавщина Суспільство ТОП-новина 

“Почуйте нас! Це геноцид”: на Полтавщині люди знову перекривають трасу, протестуючи проти підвищення вартості газу

На Полтавщині під Лубнами люди знову перекрили автотрасу, щоб привернути увагу до високих цін на газ.

Протестувальники періодично відкривають рух, говорять, що розуміють: людям треба їхати. Водії, у свою чергу, попри перекриття і затримку в русі, підпримують мітингувальників та сигналять. Якщо їхати потрібно терміново, водії попереджають поліцію, яка чергує на місці, і вони забезпечують проїзд.  Спецтранспорт мітингувальники теж пропускають.

Серед іншого, мітінгувальники говорять, що місцева влада зі свого боку зробила, що від неї залежить. Але ж тарифи вона не встановлює, їх встановлює НКРЕКП. Люди вважають, що ситуацій не вирішена і вимагають забезпечити спершу українців газом, за “нормальною ціною”, а вже, потім продавати його за будь-якими цінами.

Читайте також: У Полтаві протестують проти необґрунтованих тарифів на газ

Люди вимагають провести перерахунок ціни, починаючи від жовтня. Вони хочуть, щоб ціну також знизили за жовтень, листопад, грудень а січень. Натомість – провести перерахунок зарплат та пенсій.

Зігріваються люди гарячим чаєм та кавою. Вони наголошують: на акції протесту організовуються самостійно, а не під проводом якоїсь політичної партії.

Читайте також: Близько 300 людей перекрили трасу, протестують проти подорожчання розподілу природного газу

За словами мітингувальників, трасу перекривають і в Пирятинському районі, біля села Валки.

Читайте також: У Лубенській міськраді створили робочу групу з питань газопостачання

Протестують сьогодні проти тарифів за транспортування газу та підвищення тарифів на газ і світло і біля Кобеляцької міської ради. Зараз там відповідне рішення розглядають на сесії міські депутати. Про це повідомляє місцеве видання «Ехо», пише сайт Коло.

Також сьогодні на акцію протесту зібралися мешканці Миргорода, вимагаючи встановити вартість газу по 4 грн.

Фото від Anton Gura

Перейти до вмісту