Ви тут:
Полтавщина Суспільство 

У Лубенській міськраді створили робочу групу з питань газопостачання

У Лубенській міській раді розробили механізм роботи зі зверненнями абонентів АТ «Лубнигаз».

Представниками робочої групи з розгляду питань газопостачання та надання послуг розподілу природного газу розглянули заяви жителів Лубенської громади щодо проблем, які виникли під час надання послуг газопостачання та розподілу природного газу АТ “Лубнигаз” та пов’язаними з ним організаціями, повідомили у Лубенській міськраді.

Над розв’язанням проблемних питань працювали перший заступник Лубенського міського голови Олег Соболєв, депутати Лубенської міської ради Аліна Савка і Віталій Крамаренко, начальник відділу економічного розвитку і торгівлі виконавчого комітету Олена Цох-Карунська та представники АТ “Лубнигаз” – гендиректор Ігор Кондратенко та його заступник Єгор Скурідін

Читайте також: “Почуйте нас! Це геноцид”: на Полтавщині люди знову перекривають трасу, протестуючи проти підвищення вартості газу

Під час роботи розглянули близько 20 заяв громадян, більшість з них стосувалися некоректного нарахування плати за розподіл природного газу та відключення від газопостачання.

“Причинами непорозумінь часто є те, що абоненти не передають або невчасно передають показники лічильників, що впливає на здійснення нарахувань. Представники АТ “Лубнигаз” рекомендують заявникам передавати показники лічильника щомісячно з 1 по 5 числа будь-яким зручним способом”, – йдеться у повідомленні.

Також на засіданні робочої групи позитивно вирішили 7 проблемних питань, за 12 скаргами прийняли відповідні рішення та передали на опрацювання до АТ “Лубнигаз” .

Фото: Лубенська міськрада

Система Orphus Поделиться на fb