Ви тут:
Полтавщина Суспільство 

Миргородці вдруге вийшли на акцію протесту проти підвищення тарифів

15 січня на центральній площі Миргорода зібралися близько 250 жителів громади на підтримку всеукраїнської акції протесту проти підвищення тарифів на газ та його транспортування.

Це другий тарифний мітинг жителів громади, на якому люди вимагають зниження грабіжницьких комунальних тарифів. З учасниками акції спілкувався Сергій Соломаха, повідомили у Миргородській міській раді.

Раніше “Новини Полтавщини” писали, що жителі Миргородської громади зібралися на акцію протесту проти підвищення тарифів на комунальні послуги біля приміщення “Миргородський район газопостачання ПАТ “Полтавагаз”.

Сергій Соломаха  розповів, що міська влада у межах своєї компетенції добивається від представників держави врегулювання тарифного питання. Він додав, що напередодні відбулася зустріч представників місцевого самоврядування Полтавщини з Прем’єр-міністром та представником НКРЕКП.

Також міський голова зазначив, що на сесію, яка відбудеться 16 січня, підготовлено звернення депутатів міської ради до керівництва держави щодо невідкладного вжиття комплексних заходів для справедливого врегулювання цін на енергоносії.

Голова Миргородської районної ради Наталія Гирка та голова Миргородської РДА Вікторія Ємець закликали жителів укрупненого району гуртуватися у спільному відстоюванні інтересів. 

Нагадаємо, у центрі Полтави та Кобеляках люди протестують проти подорожчання газу. Також під Лубнами протестувальники перекрили рух на знак тарифного протесту. Вони вимагають провести перерахунок ціни на газ, починаючи з жовтня: знизити тарифи за жовтень, листопад, грудень і січень.

Фото: Миргородська міськрада

  

Система Orphus Поделиться на fb