Ви тут:
Суспільство 

1 грудня – Всесвітній День боротьби зі СНІДом

Всесвітній День боротьби зі СНІДом вперше відзначили 1 грудня 1988 року з ініціативи Всесвітньої організації охорони здоров’я. Тоді на зустрічі міністрів охорони здоров’я всіх країн прозвучав заклик до соціальної терпимості і розширення обміну інформацією щодо ВІЛ/СНІД.

Із того часу Всесвітній день боротьби зі СНІДом відзначається щорічно у межах акції “16 днів проти насильства”. Головна мета — звернути увагу суспільства на цю проблему.

Читайте також: Віл-інфекція: обстеження, симптоми та лікування

ВІЛ та СНІД- це одна з найсучасніших проблем світу, тому цій темі присвячують конференції та демонстрації щодо СНІДу та його профілактики. Не варто забувати, що ця хвороба смертельна. Але вчені вже знайшли спосіб як затримати цю хворобу, пише uk.wikipedia.org.

Цьогорічна тема Всесвітнього дня боротьби проти СНІДу – “Припинення епідемії ВІЛ / СНІДу: стійкість і вплив”.

Читайте також: Розмову з дітьми про ВІЛ і гепатити треба починати у сім’ї, – дитячий інфекціоніст Юлія Сивоглаз

У Полтаві 1 грудня з 12:00 до 13:30 кваліфіковані фахівці будуть проводити тестування на ВІЛ у мобільній амбулаторії БО “Світло надії” перед ТРЦ “Київ”. Організатори наголошують, що кожен, хто протестується, зігріється безкоштовною кавою.

Також 1 грудня презентують виставку полтавських художників Руслани Анічіної та Анатолія Лавренка “Колір крові – вогонь, любов і життя”.

Нагадаємо, на Полтавині функціонують 24 кабінети “Довіра” з розширеними функціями надання спеціалізованої медичної допомоги хворим на ВІЛ-інфекцію/СНІД.

Фото: ілюстративне

Система Orphus