Ви тут:
Медицина Полтавщина Суспільство 

За крок до “червоної” зони? У Полтаві спостерігається значне поширення COVID-19

У Полтаві спостерігається значне зростання захворюваності на коронавірусну інфекцію. Нагадаємо, що Полтава потрапила до “помаранчевої” зони.

За минулу добу у місті зафіксували 171 випадок захворювання на COVID-19, а наприклад, 3 жовтня виявили 122 випадки захворювання.

З початку пандемії у місті зафіксували 1681 випадок захворювання при кількості населення майже 300 тисяч осіб.

Для порівняння: у Дніпрі за добу виявили 267 нових випадків. З початку пандемії зафіксували у 5040 випадків захворювання при кількості населення майже 1 млн осіб.

Читайте також: Ми можемо це зупинити, – Степанов закликав українців дотримуватись карантину

У Києві виявили 355 нових випадків. З початку карантину зафіксували 25091 випадок захворювання при кількості населення майже 3 млн осіб.

У Сумах виявили 169 нових випадків. З початку карантину зафіксували 3607 випадків захворювання при кількості населення 260 тис. осіб.

У Рівному виявили 28 нових випадків. З початку карантину зафіксували 3249 випадків захворювання при кількості населення 246 тис. осіб.

Читайте також: У поліції нагадали про відповідальність за порушення карантину

Нагадаємо, протягом минулої доби в Україні виявили 4348 випадків COVID-19. З початку пандемії лабораторно підтвердили 234584 випадки коронавірусної інфекції.

Нагадаємо, в.о. директора Полтавського обласного лабораторного центру МОЗ України Андрій Хайлов повідомив, якщо у Полтаві будуть зберігатись такі темпи поширення хвороби, за тиждень місто може перейти до “червоної” зони.

 

 

Система Orphus