Ви тут:
Полтавщина Суспільство 

З існуючими темпами поширення COVID-19 Полтава невдовзі може опинитися у “червоній” зоні, — Андрій Хайлов

Сьогодні, 5 вересня, у Полтавській ОДА відбулось засідання оперативного штабу в режимі відеоконференцзв’язку з головами райдержадміністрацій, об’єднаних територіальних громад та міст обласного значення з питання здійснення карантинних заходів із запобігання поширенню коронавірусу в області.

Засідання провели: перший заступник голови Полтавської ОДА Дмитро Лунін, заступники голови ОДА Катерина Рижеченко та Богдан Бабіч.

Як повідомив Дмитро Лунін, станом на 5 жовтня на Полтавщині за добу зареєстровано 153 нових випадки COVID-19. З них 119 у Полтаві, 9 у Полтавському районі, 8 у Горішніх Плавнях, 5 – Новосанжарський район, 4 – Кобеляцький район, по випадки 2 у Лохвицькому, Котелевському, Решетилівському та Козельщинському районах.

“За період пандемії на Полтавщині зареєстровано 47 смертельних випадків спричинених COVID-19. 1754 жителі області ще не одужали. Динаміка така, що завтра ми очікуємо ще більшу кількість випадків захворювання”, – зауважив Дмитро Лунін.

У свою чергу в.о. директора Полтавського обласного лабораторного центру МОЗ України Андрій Хайлов розповів:

“Полтава, якщо будуть зберігатись такі темпи поширення хвороби, за тиждень може перейти до “червоної” зони. Також нас турбує питання стосовно Кременчука”

 

Система Orphus