Ви тут:
Освіта Полтавщина Суспільство ТОП-новина 

У школі та дистанційно: як на Полтавщині навчатимуться учні після канікул

З 2 листопада на Полтавщині відновлюється освітній процес після осінніх каінкул.

Однак через поширення коронавірусної інфекції та перебування Полтави у “червоній”, а районів області у “помаранчевій” зоні адаптивного карантину, навчання школярів буде не таким, як завжди.

Учні 1-4 класів навчатимуться у звичайному режимі, уроки проходитимуть у школах. Таке рішення прийняли на засіданні регіональної комісії ТЕБ і НС у Полтавській ОДА.

“Це компромісний крок, адже залишатися з маленькими дітьми дома мають змогу не всі батьки чи родичі”, – повідомляють в ОДА.

А учні 5-11 класів займатимуться дистанційно. Те саме стосується вишів та закладів профтехосвіти.  В інших закладах освіти на Полтавщині, які пішли на осінні канікули достроково, з понеділка мають відновитися заняття.

Щодо дитсадків, то вони продовжують працювати у звичайному режимі. 

“На карантин відправлятимуть тільки ті групи чи повністю садочки, де є хворі на коронавірус. Так само і на дистанційне навчання можуть відправити інші заклади освіти або їхні окремі класи”, – йдеться в повідомленні.

Раніше МОН рекомендувало після осінніх канікул розглянути можливий перехід на дистанційну і змішану форму навчання з урахуванням епідеміологічної ситуації. 

Згодом повідомляли, що після канікул школярі початкової школи навчатимуться у звичайному режимі, а у 5-11 класи – у змішаному та дистанційному форматах.

Нагадаємо, в Оржицькому районі з 2 листопада школярі навчатимуться за змішаною формою.

У Миргороді вирішили, що СШ №5 працюватиме дистанційно. А в інших школах учні 1-4 та 11 класів навчатимуться стаціонарно, а учні 5-10 класів – дистанційно.

Натомість у Горішніх Плавнях для школярів продовжили осінні канікули для школярів.

А в Кременчуці з понеділка відновлюють заняття у школах. Учні початкових класів навчатимуться за звичайною формою, а середніх і старших – за змішаною. Їм проводитимуть по 3-4 уроки у дві зміни, решта занять відбуватиметься онлайн.

Голова Комітету ВР з питань освіти і науки Сергій Бабак повідомляв, що дитячі садки і початкову школу з листопада закривати не будуть, навіть при найгіршому сценарії.

Система Orphus Поделиться на fb