Ви тут:
Освіта Полтавщина Суспільство 

У Миргороді вирішили, як навчатимуться школярі після канікул

У Миргороді на засіданні  міської комісії з питань ТЕБ та НС, визначилися з режимом роботи закладів  освіти міста з 2 листопада в умовах карантину.

Детально проаналізувавши ситуацію із захворюваністю на  COVID – 19 комісія вирішила, що СШ №5 працюватиме дистанційно. В інших школах учні 1-4 та 11 класів навчатимуться стаціонарно, а учні 5-10 класів – дистанційно. Такі обмеження комісія встановила на тиждень, повідомляють у пресслужбі міськради.

Також рішенням комісії  рекомендовано  закладам загальної середньої освіти не проводити І (шкільний) та ІІ (міський) етапи Всеукраїнських учнівських олімпіад з навчальних предметів та заборонено групові заняття спортивного, культурного, розвивального напрямків для дітей у закладах позашкільної освіти та інших закладах  незалежно від форм власності та підпорядкування.

Читайте також: У Горішніх Плавнях продовжили осінні каінкули для школярів

Нагадаємо, в Оржицькому районі з 2 листопада школярі навчатимуться за змішаною формою.

Раніше МОН рекомендувало після осінніх канікул розглянути можливий перехід на дистанційну і змішану форму навчання з урахуванням епідеміологічної ситуації. 

Згодом повідомляли, що після канікул очно навчатимуться школярі початкової школи навчатимуться у звичайному режимі, а у 5-11 класи – у змішаному та дистанційному форматах.

А голова Комітету ВР з питань освіти і науки Сергій Бабак повідомляв, що дитячі садки і початкову школу з листопада закривати не будуть, навіть при найгіршому сценарії.

Система Orphus