Ви тут:
Комуналка Полтавщина Споживач Суспільство 

У Полтаві розпочинається опалювальний сезон: коли тепло потрапить до осель полтавців

З 22 жовтня у Полтаві розпочинається опалювальний сезон. Відповідне рішення затвердили на засіданні виконкому Полтавської міської ради 21 жовтня.

Про це повідомили у пресслужбі міськради.

“Полтаватеплоенерго” розробило та погодило в органах місцевого самоврядування графік пуску котелень підприємства з початком опалювального періоду 2020-2021 років. Тож, коли в оселі полтавців потрапить тепло, можна ознайомитись нижче.

Під поняттям “1-й день” — слід розуміти, дату, яка зазначена у рішенні органів місцевого самоврядування про початок опалювального періоду у Полтаві, як дата початку опалювального сезону. Відповідно “2-й день” — дата, наступна за “1-й день”.

Також вчасно підключать опалення і для мешканців 109-го мійкрорайону, де тривалий час були проблеми з постачанням гарячої води і тепла.

“Вдалося вирішити питання вчасного підключення 109-го мікрорайону. Створили нове комунальне підприємство, яке буде постачати мешканцям району тепло і гарячу воду. Тепер, коли цим буде займатися “ПОЛТАВА ТЕПЛО”, а не завод – гаряча вода у цьому районі буде цілорічно, а не тільки взимку. Це було одне зі стратегічних наших завдань”, – повідомив секретар Полтавської міської ради Олександр Шамота.

Нагадаємо, проблема з опаленням 109-го мікрорайону виникла тоді, коли з 1 квітня 2019 року Полтавський турбомеханічний завод припинив надання послуг з централізованого опалення й підігріву води. Тоді виникла потреба переключення споживачів мікрорайону до котельні підприємства “Полтаватеплоенерго” по вулиці Квітучій, а для цього необхідна реконструкція котельні. У Полтавській ОДА в 2019 році говорили про те, що опалювати мікрорайон готова приватна фірма “Полтаватеплокомфорт”. Згодом було рішення, що у Полтаві створюватимуть нове підприємство “Полтава Тепло”. У “Полтаватеплоенерго” повідомляли, що реконструкція котельні по вулиці Квітучій відбудеться у 2021 році.

 

Система Orphus