Ви тут:
Комуналка Полтавщина Споживач Суспільство 

Реконструкція котельні у 109-у мікрорайоні Полтави відбудеться у 2021 році, – Полтаватеплоенерго

У березні цього року у 109-у мікрорайоні Полтави завершили прокладання ділянки теплової мережі для переключення споживачів на котельню підприємства по вулиці Квітучій, 6.

Також замінили насосний парк та частково провели модернізацію електросистеми в цій котельні, повідомив головний інженер “Полтаватеплоенерго” Володимир Пасічко, пише пресслужба підприємства.

“На жаль, через впровадження карантину реконструкцію котельні, що передбачає повну заміну котлів, впровадження систем автоматизації тощо, ми змушені були перенести на 2021 рік. Загальна вартість реконструкції котельні становить 29 млн грн. Ураховуючи, що котельня є діючою, на терміни її реконструкції, яка передбачає повний демонтаж обладнання, суттєво впливає обмеженість у часі міжопалювального періоду. Лише з квітня по жовтень необхідно придбати обладнання та виконати значний обсяг робіт. Для своєчасного введення в експлуатацію котельні після реконструкції роботи мали розпочатися в березні після проведення тендерних торгів з визначенням підрядної організації. Тендерні торги, оголошені на початку березня, не відбулися через відсутність учасників, через це проведення запланованої реконструкції котельні на вулиці Квітучій, 6 в поточному році було скасоване”, – повідомив Володимир Пасічко.

 

 

 

 

 

ФОТО: Полтавщина

поширити новину: