Ви тут:
Комуналка Полтавщина Споживач Суспільство 

У Полтаві створюватимуть підприємство “Полтава Тепло”

На сесії Полтавської міської ради, що відбулась 12 червня прийняли рішення про створення підприємства “Полтава Тепло”, яке опалюватиме 109-й мікрорайон і постачатиме гарячу воду мешканцям.

Про це на своїй сторінці у Facebook повідомив секретар Полтавської міської ради Олександр Шамота.

“Приватне підприємство АТ “Полтавський турбомеханічний завод” не може взяти на себе повністю опалення та постачання гарячої води мешканцям цього району. Тому на сесії для вирішення цієї проблеми прийняли рішення: створюємо підприємство “Полтава Тепло”. Зараз ведемо роботи в прискореному темпі. Маємо встигнути до опалювального сезону зробити так, щоб люди отримували гарячу воду не лише взимку, а й влітку. Ну і опалення – само собою”, – повідомив Олександр Шамота.

Нагадаємо, проблема з опаленням 109-го мікрорайону виникла тоді, коли з 1 квітня 2019 року Полтавський турбомеханічний завод припинив надання послуг з централізованого опалення й підігріву води. Тоді виникла потреба переключення споживачів мікрорайону до котельні підприємства “Полтаватеплоенерго” по вулиці Квітучій, а для цього необхідна реконструкція котельні. У Полтавській ОДА в 2019 році говорили про те, що опалювати мікрорайон готова приватна фірма “Полтаватеплокомфорт”. Нині ж у “Полтаватеплоенерго” повідомляють, що реконструкція котельні по вулиці Квітучій відбудеться у 2021 році.

поширити новину: