Ви тут:
Медицина Полтавщина Суспільство 

Людям з підозрою на COVID-19 та контактним особам ПЛР-тести повинні робити безкоштовно, – Олег Синєгубов

Голова Полтавської ОДА Олег Синєгубов під час апаратної наради наголосив, що люди з підозрою на COVID-19 та контактні особи мають проходити ПЛР-тести безкоштовно.

“Ніяким чином не можна відправляти осіб з підозрою на COVID-19 та контактних осіб для проведення тесту до приватних лікарень. Для цих осіб передбачене безкоштовне тестування. Якщо комусь потрібно додатково зробити ПЛР-тест чи для виїзду закордон, чи для працевлаштування, то будь-ласка. А тим кому передбачено, ті мають отримати це безкоштовно”, – наголосив Синєгубов.

Та нагадав про роботу гарячої лінії з питань коронавірусу: 0800505032.

Читайте також: На Полтавщині зменшилась кількість людей, які безсимптомно хворіють на COVID-19, – Лисак

Директор Департаменту охорони здоров’я Віктор Лисак повідомив, що лікування пацієнтів з COVID-19 повинно відбуватися безкоштовно.

“Пацієнтів з коронавірусом повинні лікувати безоплатно. Гроші на це є. Відсутність ліків у лікарні — це відповідальність головних лікарів. Гроші є, але бракує хороших менеджерів, які вчасно повинні закуповувати ліки. Також нагадую про дотримання протоколу лікування”, – сказав Віктор Лисак.

Читайте також: У МОН рекомендують розпочати осінні канікули для школярів з 15 жовтня

“Якщо ліків немає у лікарні — це вина головного лікаря. Всі мають дотримуватись інструкцій. Лікування має бути безкоштовним. А то виходить, що в лікарні ліків немає, а в аптеці, яка знаходить при лікарні — є. Тоді лікування обходиться пацієнту не менше 2 тисяч гривень на добу. Цього не має бути”, – зазначив Синєгубов.

Нагадаємо, у Полтавській області лабораторно підтвердили 243 випадки захворювання на коронавірус. З початку карантину в регіону на COVID-19 вже захворіли 4620 людей.

Система Orphus