Ви тут:
Освіта Суспільство Україна 

У МОН рекомендують розпочати осінні канікули для школярів з 15 жовтня

Міністерство освіти і науки у понеділок, 12 жовтня, готуватиме рекомендаційний лист до всіх закладів загальної середньої освіти (незалежно від кольору карантинної території) щодо встановлення осінніх канікул з 15 по 30 жовтня включно.

Про це у своєму Telegram-каналі повідомив т.в.о Міністра освіти і науки України Сергій Шкарлет.

Відповідне розпорядження планують ухвалити на засіданні Уряду 13 жовтня.

Нагадаємо, Президент України Володимир Зеленський дав доручення посилити карантинні заходи, зокрема, щоб осінні канікули у школах розпочались раніше. Дату початку канікул визначає місцева влада, але оптимально, якщо канікули стартують вже цього тижня, до 15 жовтня.

Раніше головний санітарний лікар Віктор Ляшко раніше зазначав, що у зв’язку з проведенням місцевих виборів осінні канікули для школярів планують розпочати на 10 днів раніше, ніж було заплановано. 

Т.в.о міністра освіти і науки Сергій Шкарлет запевняв, що канікули рекомендують розпочати канікули не пізніше, ніж за два дні до виборів і завершити не пізніше, ніж через три. Тобто осінні канікули у МОН хочуть розпочати в четвер, 22 жовтня, і закінчити у п’ятницю, 30 жовтня. Так, діти отримають 11 днів для відпочинку.

Нагадаємо, у Миргороді осінні канікули у школах розпочнуться з 15 жовтня.

Також Сергій Шкарлет розповідав, що дати канікул школи можуть визначати самостійно, передає Еспресо.

Нагадаємо, Полтава продовжує перебувати у “помаранчевій” зоні адаптивного карантину. З 12 жовтня до цієї зони потрапив і Миргород.

Система Orphus