Ви тут:
Полтавщина Суспільство 

Як виглядає полтавський ЦНАП вночі: світлини новобудови

Голова Полтавської облдержадміністрації Олег Синєгубов на своїй сторінці у Facebook опублікував фото новозбудованого полтавського ЦНАПу. Світлини зроблені в сутінках. На них яскраво видно ілюмінації, які змонтовані на будівлі.

Нагадаємо, спорудження будівлі нового Центру надання адміністративних послуг у Полтаві на вулиці Соборності уже завершили. Наразі приміщення вводять в експлуатацію. Після цього ЦНАП запрацює.

Читайте також: У Полтавському ЦНАПі будуть використані кращі практики подібних офісів

Почали будувати ЦНАП у Полтаві ще в 2018 році, але через затримки фінансування, зміну підрядної організації та корегування проєкту роботи були зупинені. Відновилося будівництво наприкінці листопада 2019 року.

Будівля має три поверхи загальною площею 2000 квадратних метрів. Споруда прозора у форматі «open space». У ЦНАПі працюватимуть близько 90 осіб.

На першому поверсі в перспективі будуть рецепція, вестибюль для відвідувачів, зона самообслуговування, фотокабіни, місце для сканування та копіювання документів, приміщення громадського призначення з обслуговування населення (прийняття та реєстрація запитів, видача довідок та документів, надання консультацій), банк.

Локація другого поверху передбачає приміщення громадського призначення з обслуговування, кафе швидкого харчування, зону рекреації, медичний кабінет. На третьому поверсі – кабінети, приміщення персоналу, кімнати для переговорів.

Також будівля буде доступною і безбар’єрною для людей з інвалідністю: це забезпечення пандусами, спрямовуючими тактильними плитками, наліпками на всіх скляних поверхнях, поручнями.

Система Orphus