Ви тут:
Освіта Суспільство Україна 

У школі на Вінниччині спалах коронавірусу: навчання буде дистанційним

Частина учнів Павлівської загальноосвітньої школи тимчасово навчатиметься дистанційно. Причина – у навчальному закладі спалах COVID-19.

Павлівська школа не розпочала звичний навчальний процес, адже різко погіршилась епідеміологічна ситуація, повідомив сільський голова Павлівки Віктор Кособуцький. По це пише 24 канал з посиланням на “Калинівка city”.

“Двоє вчителів школи лікуються від COVID-19, ще у двох хворобу підтвердили впродовж останньої доби (3 вересня – 24 канал)”,– розповів Кособуцький.

Також додав, що у сімох педагогів висока температура, є ознаки гострої респіраторної інфекції і підозра на коронавірус.

З початку наступного тижня середні та старші класи Павлівської загальноосвітньої школи навчатимуться дистанційно. Так триватиме до 11 вересня.

Оскільки учні молодших класів не контактують з вчителями старшої школи і ніхто з вчителів молодших класів не захворів, то вони наразі навчатимуться у звичайному режимі.

Нагадаємо, на Тернопільщині директор школи захворіла на COVID-19, заклад закрили на карантин. У Бердянську Запорізької області школяр захворів на коронавірус, клас відправили на карантин. Подібний випадок стався і в Миколаєві. Навчання у школі №19 розпочалося з самоізоляції всього класу. Через контакт з хворими на COVID-19 на вимушену самоізоляцію пішла група у дитсадку №71. А в дитячому садку №95 Миколаєва самоізолювалися група та контактні вихователі.

Також  в одній зі шкіл Києва навчальний рік розпочався дистанційно через захворівшого на COVID-19 вчителя.

Міністр охорони здоров’я України Максим Степанов раніше повідомляв, якщо у школі на COVID-19 захворіє вчитель, епідеміолог визначить, кому потрібна самоізоляція. У Міністерстві освіти повідомили, якщо на COVID-19 захворів учитель або працівник закладу освіти, працівники, які перебували в контакті з хворою особою, не виходять на роботу та невідкладно звертаються за медичною допомогою

поширити новину: