Ви тут:
Освіта Суспільство Україна 

На Тернопільщині директор школи захворіла на COVID-19, заклад закрили на карантин

У селі Кошилівці Тернопільської області закрили на карантин школу – у директорки навчального закладу підтвердили COVID-19.

Про це пише повідомив голова районної державної адміністрації Володимир Шипітко, пише Еспресо.

“Школу в селі Кошилівці Заліщицького району закрили на карантин. Від сьогодні учні навчатимуться дистанційно”, – йдеться у повідомленні.

За його словами, таке рішення прийняли через те, що на COVID-19 захворіла директорка школи. Також у селі закрили дитячий садок.

Нагадаємо, у Бердянську Запорізької області школяр захворів на коронавірус, клас відправили на карантин. Подібний випадок стався і в Миколаєві. Навчання у школі №19 розпочалося з самоізоляції всього класу. Через контакт з хворими на COVID-19 на вимушену самоізоляцію пішла група у дитсадку №71. А в дитячому садку №95 Миколаєва самоізолювалися група та контактні вихователі.

Також  в одній зі шкіл Києва навчальний рік розпочався дистанційно через захворівшого на COVID-19 вчителя.

Міністр охорони здоров’я України Максим Степанов раніше повідомляв, якщо у школі на COVID-19 захворіє вчитель, епідеміолог визначить, кому потрібна самоізоляція. У Міністерстві освіти повідомили, якщо на COVID-19 захворів учитель або працівник закладу освіти, працівники, які перебували в контакті з хворою особою, не виходять на роботу та невідкладно звертаються за медичною допомогою

 

 

 

ФОТО: Освіта 24

поширити новину: