Ви тут:
Полтавщина Суспільство 

У Полтаві вручили премію імені В.Г.Короленка

23 вересня у літературно-меморіальному музеї Володимира Короленка відбулося нагородження лауреатів щорічної міської премії імені В.Г.Короленка.

За цьогорічну перемогу в конкурсі на здобуття щорічної міської премії змагалися 39 полтавців, повыдомляє у Полтавській міській раді.

“Сьогодні премія вручається вже всімнадцяте, що надзвичайно приємно. Адже це є свідченням того, що і нині полтавці, незалежно від віку та роду занять, намагаються осягнути всесвіт відомої людини, захопитися його долею, дослідити його спадщину, бо на великих прикладах всі ми вчимося й вдосконалюємося”, – йдеться у повідомленні.

Заохочувальною премією у розмірі 805 гривень нагороджена Денисенко Тетяна (Полтавська загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів № 38).

У номінації «За глибокі знання життєвого шляху і творчої спадщини В.Г.Короленка» дипломом лауреата ІІІ ступеня та грошовою винагородою у розмірі 2 415 гривень нагороджені: Ковалевський Олександр (Комунальний заклад «Полтавська загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів № 11»), Фесенко Ксенія (Комунальний заклад «Полтавська загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів № 5»), Бабець Валентина (Полтавська загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів № 37).

Читайте також: У Полтаві нагородили лауреатів міської літературної премії імені Миколи Гоголя

У номінації «За глибокі знання життєвого шляху і творчої спадщини В.Г.Короленка» дипломом лауреата ІІ ступеня та грошовою винагородою у розмірі 2 817 гривень нагороджені: Гамазова Олександра (Комунальний заклад «Полтавська гімназія здоров’я № 14»), Паливода Аліна (Полтавська загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів № 24), Зімаков Іван (Комунальний заклад «Полтавська загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів № 25»).

У номінації «За глибокі знання життєвого шляху і творчої спадщини В.Г.Короленка» дипломом лауреата І ступеня та грошовою винагородою у розмірі 3 220 гривень нагороджені: Антошин Олександр (Полтавська гімназія № 17), Кушнірова Ольга (Науковий ліцей № 3).

У номінації «За глибокі знання життєвого шляху і творчої спадщини В.Г.Короленка» дипломом лауреата І ступеня та грошовою винагородою у розмірі 1 610 гривень нагороджені: Забрамна Віолетта (Полтавська загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів № 18), Фесенко Євген (Полтавська загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів № 18).

У номінації «За активну участь у громадському та культурному житті міста» дипломом лауреата ІІІ ступеня та грошовою винагородою у розмірі 2 415 гривень нагороджений Списюк Сергій (студент 4 курсу кафедри музичного мистецтва Державного закладу «Луганський національний університет інститут культури і мистецтв імені Тараса Шевченка»).

У номінації «За активну участь у громадському та культурному житті міста» дипломом лауреата ІІ ступеня та грошовою винагородою у розмірі 2 817 гривень нагороджена Дмитрюк Софія (студентка групи 201ГФ Національного університету «Полтавська політехніка імені Юрія Кондратюка»).

У номінації «За активну участь у громадському та культурному житті міста» дипломом лауреата І ступеня та грошовою винагородою у розмірі 3 220 гривень нагороджений Літературно-мистецький театр-студія «Глобус», нагороду отримала керівник театру-студії Наталія Тарасова (кандидат філологічних наук, доцент кафедри світової літератури Полтавського національного педагогічного університету імені В.Г.Короленка).

У номінації «За популяризацію педагогічних ідей Великого Гуманіста» дипломом лауреата та грошовою винагородою у розмірі 7 245 гривень нагороджена Наталія Горбаньова (методист міського методичного кабінету управління освіти Полтавської міської ради).

У номінації «За активну популяризацію життєвого шляху і літературної спадщини В.Г.Короленка» дипломом лауреата та грошовою винагородою у розмірі 7 245 гривень нагороджений Сергій Блавацький (тележурналіст, кореспондент телеканалу «Центральний» (ТОВ «Студія «Місто»).

У номінації «За пропаганду творчої спадщини письменника В.Г.Короленка, ідей демократії і гуманізму, дотримання прав і свобод України»» дипломом лауреата та грошовою винагородою у розмірі 7 245 гривень нагороджений Юрій Репало (голова правління громадської організації «ВЕЛОПОЛТАВА»).

У номінації «За вагому благодійну роботу в справі розвитку спонсорства та меценатства» дипломом лауреата та грошовою винагородою у розмірі 7 245 гривень нагороджений Віктор Волинець (інженер-механік, фотохудожник).

Також Почесною грамотою виконавчого комітету Полтавської міської ради нагороджені вчителі, які підготували лауреатів щорічної міської премії імені В.Г.Короленка. Грамотою за активну участь у громадському житті, участь у всеукраїнських, міжнародних конкурсах, популяризацію образотворчого мистецтва, ініціативність та творчість нагороджена Анастасія Михайлова (студентка Полтавського базового медичного коледжу). Почесною грамотою нагороджена Наталія Зайко (головний хормейстер, концертмейстер Полтавського академічного обласного українського музично-драматичного театру імені М.В.Гоголя).

Фото: Полтавська міськрада

Система Orphus