Ви тут:
Відео Суспільство Україна 

Дзідзьо записав Гімн України з симфонічним оркестром

Український співак та автор запальних хітів Дзідзьо записав Гімн України з Молодіжним симфонічним оркестром. Такий подарунок він підготував слухачам з нагоди Дня Незалежності.

На YouTube-каналі музиканта з’явився запис Державного Гімну України, який він заспівав під супровід Молодіжного симфонічного оркестру, пише 24 канал.

Вперше перед публікою Дзідзьо виконав Гімн України в жовтні 2019 року на стадіоні “Металіст” у Харкові перед футбольним матчем “Україна-Литва”. Вокальними здібностями він підкорив глядачів на стадіоні та підірвав мережу, отримавши тисячі захоплених коментарів. Відтоді музикант надихнувся ідеєю записати Гімн України.

“Для мене велика честь виконувати Гімн України! У це виконання вкладаю безмежну любов до своєї держави, щоб надихати українців у всьому світі на перемогу! Слава Україні”, – наголосив Дзідзьо. 

Робота над проєктом тривала кілька місяців разом з Молодіжним симфонічним оркестром України під керівництвом диригентки Оксани Линів. Гімн записали в київському Будинку звукозапису Українського радіо. Там же музиканти записали Духовний Гімн України “Боже великий, єдиний, нам Україну храни”, прем’єра якого відбулась 11 квітня. 

 

поширити новину: