Ви тут:
Відео Полтавщина Суспільство 

“Велике будівництво”: у жовтні планують відкрити оновлений стадіон “Старт” в Миргороді 

У жовтні в Миргороді мають здати в експлуатацію футбольне поле на стадіоні «Старт».

Голова Полтавської ОДА Олег Синєгубов ознайомився з ходом реконструкції футбольного поля з влаштуванням штучного покриття на стадіоні «Старт» у Миргороді. Про це повідомили у Полтавській ОДА.

Стадіон включений до президентської програми «Велике будівництво». Нині там будують футбольне поле зі штучним покриттям розміром 100 на 60 метрів. У жовтні його мають здати в експлуатацію.

«Продовжується реконструкція південної трибуни. Будуть установлені пластикові сидіння. Основні роботи – виготовлення нового футбольного поля. На ньому займатимуться не тільки вихованці дитячо-юнацької спортивної школи, а й міська команда, яка бере участь у першості області. Планується проведення турнірів, зокрема й товариських зустрічей, – розповів завідувач спорткомплексу стадіону «Старт» Юрій Маклак. – Нині погодні умови трішки призупинили будівельників – дуже багато вологи, а загалом робота кипить. Почали будівництво півтора місяця тому, після завершення всіх документальних питань. Ходом виконання робіт я задоволений. Працюють і на вихідних. Цієї суботи, наприклад, встановлювали опори для освітлення поля, щоб і ввечері взимку й восени можна було займатися на майданчику. Створюються всі умови, щоб люди приходили займатися спортом».

Загалом реконструкція стадіону триває з 2016 року. На стадіоні – два футбольні поля і два мінімайданчики зі штучним покриттям.

«Спільне об’єднання зусиль держави й органів місцевого самоврядування, спільне фінансування дозволить здати об’єкт в експлуатацію в жовтні цього року. Коли ми визначали об’єкти «Великого будівництва», то одними з критеріїв були значимість і запит на такі споруди, чи користуватимуться вони попитом. Провівши аналіз, переконалися, що, дійсно, цей об’єкт потрібен, – зазначив Олег Синєгубов. – Комплексне фізичне виховання дітей – невід’ємна частина здорової нації. У кожному районі, громаді мають бути як стадіони, так і дитячі спортивні школи, щоб діти й дорослі у вільний час мали де займатися спортом. Продовжуватимемо будівництво об’єктів спортивної інфраструктури, зокрема й у межах програми «Велике будівництво».

Нагадаємо, як повідомляли раніше ОКІА “Новини Полтавщини”, голова Полтавської облдержадміністрації Олег Синєгубов сьогодні з робочої поїздкою відвідав Миргород. Зокрема, у рамках візиту він оглянув будівництво стадіону “Старт”, місцевий ЦНАП, амбулаторію та зустрівся з миргородцями-учасниками АТО, представниками бізнесу.  

Система Orphus