Ви тут:
Полтавщина Суспільство ТОП-новина 

“Велике будівництво”: голова Полтавської ОДА перебуває у Миргороді

Голова Полтавської облдержадміністрації Олег Синєгубов сьогодні з робочої поїздкою відвідує Миргород.

Зокрема, у рамках візиту він оглянув будівництво стадіону “Старт”, місцевий ЦНАП, амбулаторію та зустрівся з миргородцями-учасниками АТО, представниками бізнесу.

“У нас зараз на стадіоні проводиться реконструкція південної сторони трибуни, тут будуть встановлені пластикові сидіння. Крім цього, після буревію відновлена покрівля на головному приміщенні. Також проводиться робота щодо облаштування нового футбольного поля зі штучним покриттям розміром 100 на 60 метрів.  Робота кипить. Мені подобається якість виконання робіт”, – розповів завідувач спорткомплексом стадіону “Старт” дитячо-юнацької спортивної школи Юрій Маклак.

Роботи  тут ведуться щодня. Спорудженням займається миргородська  фірма “Метан”. Після завершення будівництва, це тренувальне поле, на якому займатимуться не лише вихованці дитячо-юнацької спортивної школи, а й міська команда. Також тут планується проведення товариських турнірів.

Олег Синєгубов позитивно оцінив роботу Миргородської міської влади, у тому числі і щодо ходу робіт на об’єктах “Великого будівництва”.

“Будівництво спортивного комплексу стадіону “Старт” – це співпраця державної та міської влад. Його можна буде здати в експлуатацію у жовтні 2020 року. Тут облаштовують додаткові глядацькі місця, вкладуть штучне покриття. Щодо ЦНАПу, то він знаходиться на належному рівні і надає понад 100 послуг. Незабаром тут буде створена Миргородська ОТГ. Тому ми працюватимемо і надалі, щоб наблизити послугу до населення”, – відзначив голова Полтавської ОДА.

Система Orphus