Ви тут:
Полтавщина Суспільство 

“Ми в ефірі”: діти-митці з інвалідністю, зокрема і з Полтавщини, стануть телеведучими

У прес-центрі Національної спілки журналістів України розповіли про старт культурно-мистецького проекту «Ми в ефірі».

Про це повідомили на сайті НСЖУ.

«Ексклюзивом проекту є те, що в ролі телеведучих протягом тривалості кожної телепрограми виступатимуть виключно діти-митці з інвалідністю різних вікових категорій із різноманітних куточків нашої країни – зокрема, діти-переселенці зі Сходу України. Великим доповненням доступності проекту стане його переклад жестовою мовою. Цей проект є і дитячим, і для дітей, та інклюзивним одночасно»  – розповіла керівник проекту Діна Ібрагімова.

Проект реалізується громадською організацією «Громадське дитяче інтернет-телебачення і радіо «Веселка TВ» за підтримки Українського культурного фонду в рамках Програми «Інклюзивне мистецтво».

«Ця програма та такі проекти ламають стереотипи. Ми спільно робимо наше суспільство цивілізованішим, ми спільно втілюємо мрії в життя», – зазначила начальниця проектного відділу Українського культурного фонду Тетяна Лишневець.

Організатори спільно з дітьми-телеведучими розказали, як створюється проект, про його цікавинки та очікувані результати. Участь взяли батьки дітей-митців з інвалідністю, керівник Полтавської спеціальної загальноосвітньої школи-інтернату І-ІІІ ступенів для глухих дітей Полтавської обласної ради Олена Яковенко.

«Я мріяла бути телеведучою, але зазвичай ти чуєш відмову. Тому коли мені запропонували спробувати себе в ролі телеведучої – це був дуже приємний сюрприз. Дійсно, цей проект здійснює мрії!», – поділилася своїми враженнями учасниця проекту Тетяна Антоненко.

У рамках проекту будуть створені три повноцінні дитячі пізнавальні телепрограми тривалістю 12-15 хвилин кожна. Загальна кількість учасників усіх телепрограм становитиме понад 30 осіб. Проект триватиме до 21 серпня. 

Фото: НСЖУ

 

поширити новину: