Ви тут:
Суспільство Україна 

Фільм “Черкаси” повертається у кінотеатри

Фільм “Черкаси. Останній корабель у Криму” з 2 липня повертається на екрани кінотеатрів.

У прем’єра стрічки відбулась 27 лютого, однак через карантин з 12 березня прокат довелося зупинити. Про це повідомляють на сторінці фільму у Facebook.

Нагадаємо, фільм “Черкаси” презентували у Полтаві – тоді на допрем’єрний показ стрічки приїхали моряки тральщика “Черкаси”, які в реальному житті чинили опір агресії та зіграли ролі у кіно – Михайло Воскобойник і Антон Толмачов.

“Доцільність відновлення кінотеатральних показів воєнної драми “Черкаси” підкріплюється тривалим суспільним запитом на стрічку, високою оцінкою фільму від журналістської спільноти, актуальністю зображуваних подій, а головне – неможливістю покриття максимального глядацького попиту за короткий докарантинний період прокату”, – йдеться на сторінці фільму у соцмережі.

“Черкаси” – український повнометражний художній фільм режисера Тимура Ященка. Розповідає про однойменний мінний тральщик, заблокований у 2014 році російськими військами в бухті озера Донузлав під час анексії Криму, який три тижні чинив опір ворогу і став єдиним з 9 українських кораблів, що не спустив державний прапор. Цю стрічку називають першим повнометражним фільмом про українські військово-морські сили в історії національного кінематографу.

Читайте також: Відкриття кінотеатрів: які фільми зможуть переглянути полтавці під час карантину

поширити новину: