Ви тут:
Полтавщина Суспільство 

Відкриття кінотеатрів: які фільми зможуть переглянути полтавці під час карантину

З 2 липня в Україні планується відкриття кінотеатрів, але з наповненістю залів не більше 50 відсотків.

Мережа Wizoria, кінотеатри якої є в Полтаві і Миргороді, на своєму сайті оприлюднила фільми та мультфільми, які полтавці зможуть побачити після їх відкриття. Це “Галас Джунглів”, “Убивство з листівками”, “Місія неможлива: Фолаут”, “Як приборкати дракона 3. Прихований світ”, “Мій шпигун”, “Джентельмени”, “Захар Беркут”, “Погані хлопці назавжди”. Також на сайті вже є анонси на прем’єри з 9 та 16 липня, 13 та 20 серпня.

У кінотеатрі Multiplex в Полтаві з 2 липня демонструватимуть такі фільми та мульфільми, як “Погані хлопці назавжди”, “Галас джунглів”, “Темний лицар повертається”, “Чемпіони” ,”Убивства з листівками”, “Втечі з Преторії”, “Побачення у Вегасі”, “Черкаси”, “Людина-невидимка”, “Прокляття”, “Паразити”, “Мій шпигун”, “Форсаж: Гоббс та Шоу”, “Людина-павук: далеко від дому”, “Монстри на канікулах 3”, “Як приборкати дракона 3. Прихований світ”, “Вартові Галактики 2”, “Пірати Карибського моря: Помста Салазара”.

Квитки на стрічки вже у продажу.

На сайті Multiplex оприлюднили правила, яких варто дотримуватись, відвідуючи кінотеатр:

  • Тримай дистанцію у 1,5 метри між своєю родиною (парою) та іншими відвідувачами у фойє кінотеатру.
  • Носи маску у фойє кінотеатру та у вбиральні. У залі маску можеш зняти, бо ми так й не придумали, як їсти наш смачнючий попкорн через неї.
  • Глядацьких місць у кінозалі тепер вдвічі менше. Сусіди, що гучно хрумкали попкорном, тепер робитимуть це на відстані одного крісла від тебе
  • Кінуючи сім’єю із двох, трьох або чотирьох людей – сідайте поруч у кінозалі, але витримуйте дистанцію в одне крісло від інших гостей. 
  • На місцях категорії superlux витримувати дистанцію в одне крісло не потрібно
  • Ручкатися заборонено. По можливості, втримуйся від рукостискань, тісних обіймів та поцілунків у фойє кінотеатру. Навіть якщо давно не бачилися або ну дуже кортить. 
  • Залишайся вдома, якщо почуваєшся зле й не переймайся за придбані квитки. Їх можна легко повернути через сайт або мобільний додаток.

 

 

 

ФОТО: Zik.ua

Система Orphus