Ви тут:
Суспільство Україна 

Кінотеатри в Україні можуть відкрити з 2 липня

З 2 липня Уряд планує дозволити роботу кінотеатрів, але з наповненістю не більше 50 відсотків.

Про це повідомили на Telegram-каналі МОЗ України.

Читайте також: Дві українські кіномережі планують відновити роботу з 2 липня

Кабінет Міністрів України підтримав ініціативу Міністерства охорони здоров’я і вніс зміни до Постанови, якою регламентується карантин. Зокрема, з 2 липня передбачається дозвіл на роботу кінотеатрів, але з наповненістю не більше 50 відсотків. Крім цього, запроваджуються зміни до порядку самоізоляції при перетині кордону та інші зміни. 

«Пропонуємо передбачити, що центри надання адміністративних послуг самостійно визначають час початку своєї роботи; виключити з випадків обов’язкової самоізоляції та/або обсервації учасників вступних випробувань, зокрема для вступу через освітні центри «Крим-Україна» та «Донбас-Україна»; а також подовжити заборону роботи кінотеатрів до 1 липня, а з 2 липня дозволити їх роботу з наповненістю не більше 50 відсотків та за умови дотримання інших чітких вимог», – наголосив Міністр охорони здоров’я Максим Степанов.

За його словами, в умовах адаптивного карантину Уряд надав чіткі рекомендації і критерії, за яких місцева влада може посилювати чи пом’якшувати карантинні обмеження на своїй території.

Читайте також: Уряд посилить контроль за дотриманням карантинних обмежень, – Шмигаль

Фото: 1news.com

Система Orphus