Ви тут:
Відео Полтавщина Суспільство 

У селі на Полтавщині зняли веб-серіал в стилі німого кіно

У селі Рашівка Гадяцького району на Полтавщині під час карантину зняли веб-серіал “Стефка”, головну роль в якому грає відома за серіалами “Марк і Наталка” та “Вечірка” актриса театру і кіно Наталка Кобізька.

Читайте також: Дівчина з Гадяцького району грає головну роль у серіалі “Марк+Наталка”

Після виходу першої серії за кілька днів серіал подивилося понад 10 тисяч користувачів соцмереж, повідомляють автори серіалу.

“Короткі чорно-білі серії розповідають про молоду селянку Стефку, яка добре господарює і щиро радіє кожній дрібниці, але легко впадає у відчай та інші надмірні емоції. Кожен епізод супроводжується уривками з класичних мелодій відомих композиторів Миколи Лисенка, Рейнгольда Глієра, Олександра Скрябіна та інших”, – розповідає виконавиця головної ролі, актриса “Дикого театру” та серіалів “Марк + Наталка” і “Вечірка” Наталка Кобізька.

Автори серіалу визначають жанр сюжетів як трагікомедію. Формат чорно-білого німого кіно обраний не випадково. Як зазначають творці серіалу, події в чорно-білому світі Стефки мають яскраво виражений характер. Тому і реагує вона на них відповідно. Це велике щастя – дати волю емоціям, голосно засміятися або поплакати від душі. Бути собою – найкраща можливість жити повноцінним життям.

Серія “Самошедша Стефка”

Серія “Як Стефка через кладку бігала”

Серія “Лист до Стефки”

Наразі вийшло 8 епізодів, в кожному з яких демонструється пишна природа Полтавщини, домашні тварини, старовинні речі домашнього вжитку, певні особливості сільської роботи. Не обійшлося без романтичної лінії.

Зйомки нових епізодів вже в процесі. Скільки планується серій та як розвиватиметься історія ексцентричної героїні, вони поки що не розповідають.

“У Стефки ще багато нерозказаних історій з її життя. Ми раді, що глядач нарешті із нею познайомився”, – додали творці серіалу.

Всі епізоди можна переглянути на офіціному YouTube каналі актриси за посиланням.

поширити новину: