Ви тут:
Полтавщина Суспільство 

У Зінькові обрали лауреатів районних премій

Сьогодні у Зінькові визначили лауреатів районних премій імені братів Зерових та імені Д. Д. Ровинського.

Як повідомили у Зіньківській районній раді, організаційний комітет райради з присудження районних премій імені братів Зерових та імені Д. Д. Ровинського провів засідання, під час якого розглянули подання відділу освіти Зіньківської районної державної адміністрації та комунальної установи «Зіньківський районний методичний центр» Зіньківської районної ради Полтавської області щодо кандидатів на здобуття премій. 

Премії імені Д. Д. Ровинського та імені братів Зерових засновані районною радою з метою морального заохочення та матеріальної підтримки обдарованих і талановитих дітей та молоді закладів освіти Зіньківського району.

Серед претендентів на отримання премій – учні та вихованці закладів освіти району, які зайняли в поточному навчальному році призові місця на ІІІ (обласному) етапі Всеукраїнських учнівських олімпіад з базових навчальних предметів, ІІ (обласному) етапі Всеукраїнських конкурсів – захистів науково- дослідницьких робіт учнів – членів Малої академії наук, конкурсах художньої самодіяльності, образотворчого мистецтва, технічної творчості, обласних спартакіадах та інших обласних конкурсах.

За результатами обговорення цього року – 57 учнів отримають премії імені братів Зерових та 23 учнів – премії імені Д. Д. Ровинського.

Фото Зіньківська райрада, pexels

поширити новину: