Ви тут:
Медицина Суспільство Україна 

Майже 80% померлих від COVID-19 мали серцево-судинні захворювання, – ЦГЗ

На 18 червня в Україні 966 людей померли від COVID-19.

Про це повідомили у Центрі громадського здоров’я.

З них:

78,2% мали серцево-судинні захворювання;

21,7% — цукровий діабет;

13,1% — захворювання легень;

10,5% — захворювання нирок;

8,2% — новоутворення;

6,4% — неврологічні захворювання;

5,3% — захворювання печінки;

11,5% — інші види захворювань.

Навіть в умовах послаблення карантину необхідно ретельно дотримуватися правил фізичного дистанціювання, особистої та респіраторної гігієни

  • Дотримуйтесь вказівок органів влади.
  • Якщо вам потрібно зробити покупки, тримайтеся на відстані не менше 1 метру від інших людей. Також рекомендуємо розглянути варіант онлайн-замовлення та доставлення кур’єром.
  • Під час перебування у кафе чи ресторанах, не сідайте більше чотирьох людей за один столик.
  • Дотримуйтеся респіраторної гігієни і етикету кашлю: кашляйте і чхайте в одноразову серветку, яку потім одразу треба викинути або, якщо її немає — у згин ліктя.
  • Якомога частіше мийте руки протягом 20-40 секунд теплою водою із милом або обробляйте їх дезінфектором із вмістом спирту не менше 60%.
  • Самоізолюйтеся у разі появи респіраторних симптомів та сконтактуйтеся із лікарем. Також потрібно ізолюватися від тих, з ким проживаєте, настільки, наскільки це можливо. Особливо, якщо живете із людьми похилого віку.  

Фізична дистанція особливо важлива для людей, які мають вищий ризик ускладнень від COVID-19 (вік понад 50 років, наявність супутніх захворювань). Тому обмежте тісний контакт з іншими у приміщеннях та на вулиці.

Система Orphus