Ви тут:
Медицина Полтавщина Суспільство ТОП-новина 

У серпні на Глобинщині планують відкрити амбулаторію сімейної медицини

18 червня голова Полтавської ОДА Олег Синєгубов під час візиту на Глобинщину відвідав будівництво амбулаторії загальної практики сімейної медицини у селі Пироги.

Будівництво вже на завершальному етапі. Амбулаторія розрахована на прийом близько 3 тисяч пацієнтів.

“Облаштовуємо кімнату здоров’я. Є окремий вхід в амбулаторію для діточок біля кабінету щеплень. В окремому приміщенні знаходитиметься діагностичний кабінет. Є туалети для людей з особливими потребами та інших відвідувачів. Вперше для медичного персоналу облаштовано окремий вхід. Вони матимуть свій туалет, душову кімнату, гардероб та кімнату для персоналу”, – розповіла староста Пирогівського старостинського округу Глобинської ОТГ Тамара Кір’ян.

Як повідомила староста, відкриття амбулаторії планується 24 серпня.

“На деяких об’єктах будівництво вже завершено, ще частина об’єктів перебувають на завершальному етапі. Залишається тільки контролювати хід виконання робіт, щоб їх завершили вчасно. Щоб цей населений пункт отримав сучасну амбулаторію. Це частина реформи децентралізації, щоб послуги були наближені до людей. Жителі  матимуть змогу зайти до амбулаторії, провести профілактичні заходи й отримали первинну медичну допомогу або консультацію”, – зазначив Олег Синєгубов.

У 2020 році на Полтавщині планують здати 29 амбулаторій. Основну кількість амбулаторій здадуть в експлуатацію до 1 жовтня.

Система Orphus