Ви тут:
Медицина Суспільство ТОП-новина Україна 

В Україні продовжили адаптивний карантин до 22 червня

В Україні продовжили загальнонаціональний карантин до 22 червня. Але він буде адаптивним.

Відповідне рішення прийняли 20 травня на засіданні Уряду.

“Проектом передбачається встановити з 22 травня по 22 червня карантину з урахуванням епідемічної ситуації в регіонах. Це так званий адаптапний карантин. Введення саме адаптивного карантину дасть нам змогу повністю контролювати ситуацію в України щодо COVID-19”, – зазначив Міністр охорони здоров’я України Максим Степанов.

Також цим рішенням ввели ознаки епідситуації в регіонах. Це:

  • інцидентність (середня кількість випадків COVID-19 за останній 7 днів на 100 тис. населення, яка повинна складати менше 12 осіб на 100 тис. населення);
  • завантаженість ліжок у медзакладах, визначених для госпіталізації пацієнтів з підтвердженим COVID-19 (повинно становити менше 50%);
  • кількість тестувань методом ПЛР та ІФА повинно складати більше, ніж 12 на 100 тис. населення протягом останніх 7 днів.

Послаблення протиепідемічних заходів застосовується та припиняється в регіонах на підставі рішення регіональної комісії ТЕБ і НС.

Нагадаємо, загальнонаціональний карантин в Україні діє з 12 березня. З 11 травня розпочався перший етап послаблення карантину. З 22 травня розпочнеться другий етап.

Наприкінці квітня Уряд затвердив 5 етапів виходу з карантину та план зняття обмежень.

 

 

Система Orphus