Ви тут:
Медицина Суспільство ТОП-новина Україна 

22 травня в Україні стартує другий етап послаблення карантину

З 22 травня  очікується другий етап послаблення карантину – запрацює громадський транспорт, готелі, відновлять спортивні змагання та церковні служби.

Рішення про послаблення карантину прийняли на засіданні Уряду 20 травня, пише 24 канал.

З 22 травня працюватиме міський і приміський транспорт, готелі (окрім хостелів, ресторанів та басейнів, якщо заклади надають такі послуги), спортивні змагання (з обмеженням до 100 осіб і без глядачів), церковні служби (не більше ніж 1 особа на 10 квадратних метрів).

З 25 травня знову запрацюють дитячі садочки, метрополітен.

Втім, в Уряду наголошують, що послаблення карантину відбуватиметься за сприятливої епідемічної ситуації. Остаточне рішення ухвалюватиме влада на місцях.

Поки що  не відкриватимуть міжобласні перевезення. Найімовірніше, це відбудеться на початку червня, якщо буде сприятлива епідемічна ситуація. Наразі ж вона є несприятливою.

Щодо відновлення роботи аеропортів і відновлення польотів, то до цього питання уряд провернеться після 15 червня. Саме з цієї дати авіаперевізники почнуть здійснювати польоти. Наразі ж аеропорти країн-партнерів України є закритими, і українська влада веде діалог з перевізниками. Натомість нерегулярні авіаперевезення працюють. Водночас уряд планує посилити міжнародні перевезення автобусними маршрутами.

Нагадаємо, перший етап послаблення карантину розпочався 11 травня. Тоді відкрили парки й сквери, салони краси й перукарні, літні майданчики кафе і ресторанів, музеї, бібліотеки, стоматологічні кабінети тощо.

Наприкінці квітня Уряд затвердив етапи виходу з карантину та план зняття обмежень.