Ви тут:
Відео Полтавщина Суспільство 

На дорозі Київ-Харків в межах Полтави відкрили зустрічну смугу руху

На дорозі Київ-Харків в межах Полтави відкрили зустрічну смугу руху

14 січня на дорозі Київ-Харків-Довжанський відкрили зустрічну смугу руху в межах Полтави (в районі перехрестя з вул. Кагамлика).

В Агентстві місцевих доріг Полтавської області повідомляють, що навесні розпочнуть ремонтні роботи на вулиці Київське шосе від вулиці Серьогіна до межі міста.

“Обласна адміністрація виконає зобов’язання стосовно ремонту цієї ділянки на 100%. Залишилось облаштувати пластикову розмітку, сучасне вуличне освітлення і бар’єрне огородження. Із весни розпочнемо ремонт вулиці Київське шосе від вулиці Серьогіна до межі міста. Маємо надію, що в цьому році влада Полтави теж долучиться до фінансування, бо на сьогодні із 107 мільйонів виділили лише 17”, – розповів директор Агентства місцевих доріг Полтавської області Олексій Басан.

Міська й обласна влади в 2018 році підписали меморандум, в якому погодилися профінансувати ремонт рівними частками. Харківське шосе вже повністю відремонтоване, Київське шосе частково – від вулиці Європейської до Серьогіна.

Нагадаємо, у червні 2019 року у Полтаві відкрили відремонтовану ділянку дороги М-03 Київ-Харків від перехресть із вулицями Європейська і Серьогіна.

Система Orphus