Ви тут:
Анонс Суспільство 

У Кременчуці для дітей покажуть “Новорічний детектив”

У Кременчуці для дітей покажуть “Новорічний детектив”

Традиційно у Кременчуці напередодні та після Нового Року  у Міському палаці культури проходять новорічні ранки для маленьких жителів міста.  Це новорічна казка та розважальна ігрова програма для дітей біля ялинки.

Маленькі і великі артисти МПК до них готуються  заздалегідь.  Цього року вони приготували для малюків цікаву шоу-виставу «Новорічний детектив «Машина часу», повідомляє пресслужба Кременчуцької міської ради.

Один із головних героїв казки Містер Кіт намагається за допомогою чарівного  годинника, який створив Дядечко Годинникар, повернути час назад, щоб Новий Рік не настав. Справу розслідують відомі і поважні детективи Шерлок Холмс і Доктор Ватсонс. Їм, як завжди, вдалося розв’язати цю заплутану справу, припинити інтриги Містера Кота та допомогти всім зустріти Новий Рік.

Новорічні ранки у МПК проходитимуть з 24 грудня 2019 року до 5 січня 2020 року.  Вистави проходитимуть тричі на день о 10.00, 12.30 та 15.00 год. 

2,3 та 4 січня проходитимуть вистави для дітей пільгових категорій. Цього року їх зможуть відвідати  безкоштовно близько 6 тисяч дітей пільгових категорій.

Всі бажаючі можуть придбати квитки на виставу у касі Міського палацу культури. Довідки за телефоном: (05366) 3-61-05, 097 445 57 99

Придбати квитки можна у касах міста або через інтернет на  https://kremenchug.karabas.com/       

поширити новину: