Ви тут:
Полтавщина Суспільство 

У Полтаві влітку пролікувалися понад 2 тис. 900 дітей

За підсумками літньої оздоровчої кампанії у Полтаві амбулаторно проліковали 2924 дитини, у т.ч. 138 дітей з інвалідністю, стаціонарно 434 дитини.

Про це повідомили в Управлінні охорони здоров’я інформує, що 27.08.2019 року під час Міської медичної ради, де розглядали питання «Оздоровлення та планове лікування дітей міста Полтава влітку 2019 року». Про це інформує Полтавська міська рада.

За червень-серпень 2019 року показники планового лікування дітей по комунальному підприємству «Дитяча міська клінічна лікарня» виконані на 118,1%, 254 дитини отримало планове лікування в ортопедотравматологічному, пульмонолгічному, онкогематологічному, хірургічному, отоларингологічному, офтальмологічному та ендокринологічному відділеннях. З метою забезпечення якісного літнього оздоровлення в стаціонарних та поліклінічних відділеннях дитячої лікарні, міською владою в 2019 році виділені додаткові кошти в сумі 334,0 тис. грн. Кошти використані для придбання додаткового фізіотерапевтичного обладнання – 183,0 тис грн, на медичні засоби та витратні матеріали – 100,0 тис грн. та 51 тис. на харчування.

Обласною дитячої санаторно-курортною відбірковою комісією для дітей міста надано на червень-серпень 2019 р. 81 путівку в санаторії МОЗ України, 37 путівок в обласні санаторії. Путівки використані у 100 %, зокрема майже половину путівок отримали діти пільгової категорії (діти з інвалідністю, діти з групи «радіаційного ризику», діти сироти, діти з малозабезпечених та багатодітних сімей та ін.).

Робота по оздоровленню та плановому лікуванню дітей з хронічною патологією проводиться у відповідності індивідуальних планів диспансеризації і знаходиться на постійному контролі керівників лікувальних закладів та фахівців управління охорони здоров’я.

поширити новину: