Ви тут:
Полтавщина Суспільство 

Свято дружби без кордонів: Миргород стане Українським Давосом

15 вересня у межах святкування Дня міста у Миргороді пройшов фестиваль етнічних культур “Місто миру єднає друзів”. Вперше у Миргород з’їхалися представники дипломатичних корпусів багатьох країн світу, керівники національних спільнот світу, творчі колективи міст-побратимів Миргорода, а також танцювальні та вокальні колективи більш ніж 20 національностей. Участь у святі представників дипломатичного корпусу та Послів різних країн дає початок плідної співпраці між Миргородом та світом.

Як повідомили у Полтавській міській раді, під час офіційної зустрічі з дипломатами, Послами та представниками делегацій закордоннних міст-побратимів міський голова Миргорода Сергій Соломаха акцентує на історичній ролі міста Миргород – місті, де проводили перемовини і укладалися мирні угоди. Можливо в подальшому Миргород відновить цю місію у зближенні багатьох народів завдяки проведенню такого масштабного міжнародного фестивалю “Місто миру єднає друзів”. Підкреслює, що Миргород асоціюють як місто-курорт, але головне, це – місто миру, для цього й проводиться цей фестиваль.

Участь у святі представників дипломатичного корпусу та Послів різних країн дає початок плідної співпраці між Миргородом та світом. Миргород стане місцем підписання мирних угод, – зазначили у міськраді.