Ви тут:
Полтавщина Суспільство 

Стихійні звалища, підтоплені будинки та провалля: у Полтаві комунальники інспектують місто

14 травня заступник міського голови з питань ЖКГ Олексій Чепурко спільно з керівниками комунальних служб та організацій провів черговий об’їзд міста. Вони оглянули найпроблемніші ділянки, які потребують якнайшвидшого реагування.

Так, на вулиці Олександра Лютого було виявлено провалля, що унеможливлює рух транспорту та створює незручності для руху пішоходів. Відповідні служби повинні вирішити це питання в найкоротші терміни, повідомляє Полтавська міська рада.

Оглянули комунальники й території віддалених мікрорайонів міста. Зокрема, до відділу оперативного реагування міськвиконкому від мешканців вулиці Павла Горобця надійшли звернення щодо підтоплень. Під час сильних злив дощовими водами затоплює будинки приватного сектору, з поруч розташованих городів зливається бруд. Питання детально вивчать, щоб оптимально організувати роботи щодо встановлення дренажу.

Вирішували під час об’їзду і питання стихійних сміттєзвалищ. Одне з таких з’явилося по вулиці Загородній у гаражному кооперативі. Нині на території кооперативу нагромаджені сухі гілки, пластик та інше сміття. Інспекція по контролю за благоустроєм, екологічним та санітарним станом міста спільно з керівництвом Шевченківського району мають знайти власника цієї ділянки та виписати протоколи щодо розчистки території від сміття.

Також комунальники отримали завдання щодо фарбування огорож, відбійників та турнікетів на вулиці Соборності, вивезення сміття, тощо.

Підбиваючи підсумки щотижневого об’їзду, заступник міського голови з питань діяльності виконавчих органів Олексій Чепурко зауважив: місто – це величезний механізм зі своїми проблемами, які крок за кроком, поступово вирішуються:

“Усі ми розуміємо, що відрегулювати, відремонтувати та відбудувати все в місті за один момент – неможливо. Проте, намагаємося звертати увагу на все: стан доріг та провулків, зелених територій, контролюємо питання вивезення сміття та забезпечення благоустрою в усіх куточках Полтави. Крок за кроком, спільними зусиллями, ми зробимо наше місто чистішим і комфортнішим”.

поширити новину: