Ви тут:
Полтавщина Суспільство 

Крюківський вагонобудівний завод співпрацює з обласним центром зайнятисті

Служба зайнятості тісно взаємодіє з одним із бюджетоутворрюючих підприємств Полтавщини – ПАТ “Крюківський вагонобудівний завод”. Перспективи подальшої співпраці нещодавно озвучили на робочій зустрічі директор Кременчуцького міськрайонного центру зайнятості Віктор Калашник і начальник відділу кадрів товариства Валентин Єрьоменко.

Зараз на підприємстві існує потреба в кваліфікованих кадрах: токар, електрозварник на автоматичних та напівавтоматичних машинах, стропальник та інші, повідомляють у Полтавському обласному центрі зайнятості.

Роботодавець детально розповів про умови праці, режим роботи існуючих вакансій, обговорювалися нові перспективи на майбутнє.

Начальник відділу взаємодії з роботодавцями Тетяна Машаріна, завідувач сектору рекрутингу Ольга Гончарова та заступник начальника ВК по робочим кадрам Юрій Липовий обговорили питання, які часто виникають при укомплектуванні штату працівників, вирішенні кадрових проблем за сприянням служби зайнятості. Говорили також основні тенденції та процеси на регіональному ринку праці.

У результаті зустрічі визначені напрями подальшої співпраці між центром зайнятості та роботодавцем у забезпеченні підбору якісного кадрового потенціалу з урахуванням нинішніх і перспективних потреб підприємства.