Ви тут:
Культура Полтавщина Суспільство 

Відома у світі юристка презентувала свою книгу у Полтаві

У Полтаві свою книгу презентувала знана у світі юристка і директорка «Western NIS Enterprise Fund» (WNISEF), фонду з підтримки українських підприємців Ярослава Джонсон. Презентація видання “Спадщина чотирьох господинь” відбулася у місцевій книгарні “Зміст”.

Як розповіла авторка, книга присвячена бабусі, тітці Ганні, тітці Марії та мамі. “Тим, хто виплекав мою любов до української кухні”, – зазначає вона.

“Спадщина чотирьох господинь” – це спогади про те, як готували в українському домі. У книзі розміщені рецепти закусок, салатів, супів, основних страв та гарнірів, борошняних страв, каш, хлібів, солодкого та напоїв. Тут можна дізнатися про страви як на свята, так і буденні рецепти.

“Попри те, що моє покоління у нашій родині говорить і читає українською, я писала цю книгу англійською, оскільки рівень володіння рідною мовою з кожним наступним поколінням слабшає. Я й не сподівалася, що моя кулінарна книжка користуватиметься великим попитом, однак виявилося, що її дуже шанують у змішаних сім’ях нашої діаспори, які асимілювалися в Америці. Рецепти, що містить ця книга, – це моє відтворення страв, які готували для наших сімей”, – розповіла Ярослава Джонсон.

Над створенням книги вона працювала декілька років. А розпочала роботу після того, як зрозуміла, що її народжена у США донька, а також племінники майже нічого не знають про українську родину, її традиції та кухню.

Придбати книжку полтавці можуть у книгарні “Зміст” за адресою вулиця Небесної Сотні, 12.

поширити новину: