Ви тут:
Культура Суспільство Україна 

Дівчата з Freedom Jazz відмовились від участі у Євробаченні

Гурт Freedom Jazz, який у фіналі Нацвідбору на Євробачення посів друге місце, відмовився представляти Україну на цьогорічному пісенному конкурсі у Тель-Авіві замість MARUV. 

Раніше суддя Нацвідбору та шоумен з Полтави Андрій Данилко зазначив, що замість MARUV мають їхати на Євробачення ті представники, які посіли друге, третє місця і т.д.

Дівчата мотивували свою відмову тим, що невдовзі мають підписати контракт з європейським промоутером і ведуть перемовини про концертні тури. Про це написали на своїй сторінці у Фейсбук.

“Дякуємо за вашу підтримку, любов, хвилювання і за те, що весь час були з нами! Ми безмежно щасливі, що ви допомогли посісти нам 2-ге місце національного відбору Євробачення-2019! Наша головна перемога – це ВИ! Для вас ми експерементуємо, пишемо пісні, робимо неймовірні постановки і займаємось мистецтвом. Може, колись, ми ще раз спробуємо свої сили у національному відборі… Але тільки що ми отримали дзвінок з НТКУ і хочемо повідомити, що відмовляємось від участі на Євробаченні-2019. Наразі, наш «Cupidon» летить далі. Зараз ми на стадії підписання контракту з европейським промоутером і ведемо перемовини про концертні тури на найближчий час” – йдеться у повідомленні.

Нагадаємо, співачка MARUV не їде на Євробачення, бо разом із Суспільним мовником – ПАТ НСТУ – не дійшли згоди. Ситуацію загострили гастролі співачки у Росії минулого року та заплановані концерти цієї весни.