Ви тут:
Культура Полтавщина Суспільство 

Шоумен з Полтави розповів, хто повинен їхати на Євробачення замість MARUV

Відомий шоумен, співак, актор, член Національного відбору на Євробачення родом з Полтави Андрій Данилко пояснив УНІАН, як обирати і хто повинен представляти Україну на міжнародному конкурсі у Тель-Авіві у травні цього року.

Нагадаємо, співачка MARUV, яка перемогла у Нацвідборі за результатом суддівських оцінок та глядацького голосування, на Євробачення не їде, оскільки зі Суспільним мовником (ПАТ “НСТУ”) не дійшли згоди.

“Я вважаю, що не треба відмовлятися, є цілком хороші представники, які можуть поїхати. Якщо MARUV відмовилася чи її змусили відмовитися, то повинен їхати виконавець, який посідає друге місце – Freedom jazz. Якщо вони відмовляються, то йдемо далі, на третьому місці KAZKA, нехай вони їдуть. Якщо і KAZKA відмовиться, то беремося за четверте місце тощо”, – каже артист.
                                                       Результати фіналу Нацвідбору
Ситуація навколо MARUV набрала скандального оберту після повідомлень, що вона минулого року гастролювала у Росії і цієї весни теж має заплановані концерти у сусідній державі.
Данилко впевнений, що всі питання про позиції учасників Нацвідбору щодо українсько-російських відносин і гастролей у РФ треба вирішувати до прямих ефірів.

“Якщо такий час у нас, купа нюансів, будь ласка, вирішуйте це до конкурсу. Вирішіть усе, візьміть відбитки пальців, сфотографуйте в профіль і анфас, як у СІЗО, нехай аналізи здадуть, а потім проводьте відбірковий тур”, – сказав шоумен. – Ми не запитуємо, хто у кого родичі, хто де виступає, і якщо це дуже важливо, а в наш час – без сумніву важливо, то давайте вирішувати це до Нацвідбору. І нехай виходять виконавці, які не заплямовані”, – додав він.