Ви тут:
PROвсе Відео Суспільство 

Заради зйомок нового кліпу “Антитіла” подолали тисячі кілометрів (ВІДЕО)

29 січня гурт “Антитіла” презентував новий кліп на пісню “Вірила”. Цей сингл є четвертим у новому альбомі, що презентуватимуть у рамках стадіонного туру «Hello». Тур охопить 5 міст, серед яких і Полтава.

Заради зйомок нового кліпу гурт подолав тисячі кілометрів. Окрім України знімали кліп поблизу Лісабона, а також у селищі Кабесейраш-ді-Башту, що біля Фафе (Португалія).

“Одна з локацій сюжету, яка привертає увагу, це кам’яний дім Casa do Penedo, або «Будинок Флінстоунів». Він входить до топ-10 найнеординарніших споруд світу. Його унікальність полягає в тому, що будинок має вигляд скелі та стоїть на вершині пустельного пагорба. Кількома стінами для дому служать величезні валуни”, – йдеться в описі відео на сторінці гурту в YouTube.

Ще один об’єкт, який заслуговує на увагу у відеороботі «Вірила», це дельтаплан – символ здійснення мрій. У Португалію гурт привіз справжній навчальний дельтаплан «УТ» створений ще у 1978 році. Для зйомок він був задекорований деревом. Слід зазначити, що такі дельтаплани ніколи не літали в цій місцевості, над Атлантичним океаном.

Читайте також: Стадіонний тур Україною: скільки коштують квитки на концерт гурту “Антитіла” у Полтаві

На гурт “Антитіла” подали до суду і вимагають 1 мільйон

Система Orphus